PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 573
oceny
6,8 10 1 16573
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

krajce aktorskie no, no jestem pod wrażaniem p.Cieślak...brawo! =wszyscy zagrali super ! bdb-scenariusz; ogólnie film jest rewelacyjny aż dziw bierze -taka historia ....czy w pełni oddaje sytuacje faktyczną ? bo rozumiem ze na podstawie faktów?

oceniam 9/10

kivinka

czy oddaje sytuacje faktyczną? w dużym stopniu tak. jednak rzadko zdarza się, żeby kobiecie udało się wydostać z sideł oprawcy, zazwyczaj są zabijane lub poddają się,tracą nadzieje,chęć walki i prostytuują się,a taki był cel znęcania się nad Justine,prawda? nawet jeżeli osoby zamieszane w handel ludzmi zostają zatrzymane przez policje,co zdarza się bardzo rzadko - kary są albo śmiesznie łagodne albo przestępcy w ogóle nie są karani, co jest wręcz żałosne. z resztą,czy jest kara adekwatna do zniszczeń jakie czyni niewolnictwo w umyśle ofiary? wydaje mi sie że nie,nawet kara śmierci nie byłaby dobrym rozwiązaniem. nie oszukując się handel żywym towarem to przyjemny i opłacalny biznes,który wbrew pozorom dzieje się tuż obok nas, funkcjonują nawet sklepy z kobietami...

ocenił(a) film na 9
chabekoti

dziękuje za odpowiedź /chodziło mi właśnie czy udało jej się wyrwać w rzeczywistości bo to aż niesamowite gdy by jej się to udało !!!
a konkretnie czy sytuacja-scenariusz z filmu był wiernie odtworzony....
p/s
zgadzam się ze kara śmierci to mało za taki handel ludźmi!!!!

ocenił(a) film na 8
kivinka

To prawda, mało. Dożywocie bez możliwości wcześniejszego zwolnienia jest chyba najdotkliwszą karą, prawda?

ocenił(a) film na 9
pawel_maron

w bardzo ciężkim więzieniu!

ocenił(a) film na 8
kivinka

Z równie ciężkimi robotami.

kivinka

Cieślak zagrała genialnie moim zdaniem.Wielki podziw za zagranie takiej roli..
ale żeby tyle lat więzienia dostała?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones