PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 571
ocen
6,8 10 1 16571
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

rozczarowana.

ocenił(a) film na 5

Zachwalany film mnie osobiście nie zachwycił...jak napisał jeden z recenzentów- czegoś mu brakuje-podpisuję się pod tym. spodziewałam się czegoś lepszego, po seansie czuję niedosyt.

ocenił(a) film na 3
imagomortis

Ja zdecydowanie się pod tym podpisuję. Bardzo jakiś taki...płytki ten film, jakby za szybki...Czułem się tak, jakbym oglądał film niekompletny, z powycinanymi scenami.

ocenił(a) film na 5
pooh77

Wczoraj - a raczej dzisiaj po 24 oglądałam, jakoś mimo późnej godziny nie mogłam się oderwać.. czekałam na COŚ.. nie potrafię tego wyjaśnić, ale zgadzam się z powyższymi wypowiedziami - czegoś tu brakuje. Mimo wszystko niezła gra aktorska, ale czułam takie wzloty i upadki.. niby zdeterminowana by uciec, ale jakaś nieporadna.. teoretycznie przemiana w niej zachodziła, ale brakowało temu jakby ciągu. Także mam mieszane odczucia co do filmu - temat, aktorzy ok, ale coś nie do końca w tym wszystkim grało.. Może to kwestia tego, że nie pogłębili refleksji postaci? Jedyny taki manewr to te wypowiedzi skierowane do babci..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones