PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 573
oceny
6,8 10 1 16573
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

wiec pewnie mimo ze polski bedzie fajny może nawet obejrze kto wie tylko ciekawy jestem czy na necie jest bo na kina na bank nie pójde

bukkakee

O rany! Po takim tekście siada wiara w ludzi:)

"fajny film" - nie wiem czy ten film można rozpatrywac w tych kategoriach...

"widze ze tematyka o dziwkach" - Film nie jest o dziwkach, tylko dziewczynie którą sprzedano do burdelu i jak potem łamano je psychikę. Przeczytaj opis filmu następnym razem.

"ciekawy jestem czy na necie jest bo na kina na bank nie pójde" - no to nie idź, kogo to obchodzi?

bukkakee

No jasne...Nie siada wiara w ludzi.Tylko w facetów:/....Z tamim podejściem jak mam walczyć....To jak walka z wiatrakami:/...Nic zresztą niewarta.Zawsze się znajdzie jakiś idiota,co stwierdzi,że TO film "o dziwkach".Jka liczysz na taki film,to lepiej nie idź do kina,tylko do sex shopu:P:P:P!!!!!

rasmuska94

Ręce mi opadly. Najpierw jak przeczytalem post "bukkakee@. ..". Chcialem skomentowac i to niezbyt milo bo wypowiedz jest naprawde karygodna... ale to co przeczytalem tutaj to perelka normalnie :D

"No jasne...Nie siada wiara w ludzi.Tylko w facetów:/" --) Znaczy sie facet nie jest dla Ciebie czlowiekiem, tak? Ciekawe spojrzenie. Dla mnie osoba ktora ma niski poziom, to ciagle osoba ktora ma niski poziom - czy to mezczyzna czy kobieta... A Tych ostatnich tez jest coraz wiecej...

"Z tamim podejściem jak mam walczyć....To jak walka z wiatrakami:/...Nic zresztą niewarta." --) A czemu to dyskusje na forum traktujesz jako osobista walke? Ide o zaklad ze tworca tego wątku jest niepelnoletni (a juz napewno umyslowo :P), wiec nie wiem czy wogole dyskusja miala by sens bo on wie że wie lepiej ;) A jak mu wytkniesz brak argumentow to po prostu rzuci epitetami ;)

"Zawsze się znajdzie jakiś idiota,co stwierdzi,że TO film "o dziwkach"" --) Prawda, zawsze. Nie rozumiem tylko co bycie "Idiotą" ma do tego czy jest facetem czy babka... halo? Sorry ale czy to ze tez jestem facetem automatycznie czyni mnie tez zlym?

"Jka liczysz na taki film,to lepiej nie idź do kina,tylko do sex shopu:P:P:P!!!!!" --) Nie, lepiej do kiosku po pare gazetek :PP
Pozdrawiam,
K.

rasmuska94

Ręce mi opadly. Najpierw jak przeczytalem post "bukkakee@. ..". Chcialem skomentowac i to niezbyt milo bo wypowiedz jest naprawde karygodna... ale to co przeczytalem tutaj to perelka normalnie :D

"No jasne...Nie siada wiara w ludzi.Tylko w facetów:/" --) Znaczy sie facet nie jest dla Ciebie czlowiekiem, tak? Ciekawe spojrzenie. Dla mnie osoba ktora ma niski poziom, to ciagle osoba ktora ma niski poziom - czy to mezczyzna czy kobieta... A Tych ostatnich tez jest coraz wiecej...

"Z tamim podejściem jak mam walczyć....To jak walka z wiatrakami:/...Nic zresztą niewarta." --) A czemu to dyskusje na forum traktujesz jako osobista walke? Ide o zaklad ze tworca tego wątku jest niepelnoletni (a juz napewno umyslowo :P), wiec nie wiem czy wogole dyskusja miala by sens bo on wie że wie lepiej ;) A jak mu wytkniesz brak argumentow to po prostu rzuci epitetami ;)

"Zawsze się znajdzie jakiś idiota,co stwierdzi,że TO film "o dziwkach"" --) Prawda, zawsze. Nie rozumiem tylko co bycie "Idiotą" ma do tego czy jest facetem czy babka... halo? Sorry ale czy to ze tez jestem facetem automatycznie czyni mnie tez zlym?

"Jka liczysz na taki film,to lepiej nie idź do kina,tylko do sex shopu:P:P:P!!!!!" --) Nie, lepiej do kiosku po pare gazetek :PP
Pozdrawiam,
K.

bukkakee

też chętnie bym ściagnął, ale na necie nie mogę znaleźć na emulach i torrentach nie ma więc nie wiem gdzie jest;)

marekpic

Może ktoś z Was ma wielkie serducho i wie gdzie mogę znaleść ten film, bo szukam go już od dłużeszego czasu i bez rezutlatów .

PS. Czego my się spodziewamy po facetach ? ! :):)

Pijah

dostałaś może linka do "masz na imię justine"??Ja tez tego szukam od dluuzszego czasu,ale niegdzie nie znajduje;/

Pijah

ja serducha wielkiego nie mam, ale mimo to podaję linka do filmu:)
http://peb.pl/dramat-obyczajowe/223758-rapidshare-masz-na-imi-justine-your.html

a po facetach spodziewamy się... wszelkich zaskoczeń... niespodziewanych;) w końcu taka ich natura (zaskoczeń a nie mężczyzn)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones