PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 573
oceny
6,8 10 1 16573
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

czy ktoś mógłby mi streścić ostatnią, hm, 1/4 filmu? niestety, zasnęłam po tym, jak mariola została przewieziona do domu publicznego i taki starszy alfons kazał jej "pokazać co umie". z tematu trochę w dół wywnioskowałam, że zabiła jednego z gwałcicieli

kickyourdaddy

Właśnie ten alfons - wujek jakiś tam rzekomo pomógł im i miał ochraniać babcię Marioli (Justine). Po tym Mariola wraz z tym fagasem który ją uratował wyjechali do Niemiec. Tam zamieszkali na jakimś osiedlu dobrze strzeżonym na ostatnim piętrze. Alfons zmusił ją do wykonywania prostytucji, zapraszał klientów do tego domu którzy dobrze płacili za sex z Mariolą. Czasami po kilku dziennie klientów. Któregoś dnia przyjechał facet podający się za jakiegoś kolegę (nie pamiętam ksywy) tego alfonsa, więc ten alfons wpuścił go do mieszkania, a okazało się że to ten wcześniejszy chłopak Marioli który ją wywiózł za granicę i sprzedał. Ten chłopak skopał tego alfonsa odszukał mariolę w tym mieszkaniu. Powiedział Marioli że jej babcia już nie żyje i że zabiera ją z powrotem do francji i ją sprzeda. Mariola miała w ręce nóż którym go dźgnęła kilka razy, Przyjechała policja zabrała mariole, sąd ją skazał za zabójstwo tego chłopaka. Na koniec filmu jest scena jak Mariola wychodzi z więzienia po 3-letniej odsiadcw, wraca do Polski spotyka swoje koleżanki które wyszły już za mąż.A ona rozmyśla sobie że kiedyś może zazna miłości itd. Koniec

kickyourdaddy

ok, bardzo dziękuję










Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones