PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 573
oceny
6,8 10 1 16573
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

to co się jej wydarzyło jest straszne i niestety codziennością. W rzeczywistości dziewczyny kończą o wiele gorzej..

Ale postawcie się w roli JUSTINE, czy nie zrzuciłybyście się od razu z tego okna na początku? Ona tego nie zrobiła. Była silna psychicznie, mimo tego brutalnego gwałtu i sytuacji. Podziwiam tą postać.. nie poddała się. Mężczyźni pewnie tego nie zrozumieją.. (tak sądzę)

Jeszcze na końcu śmierć jej ukochanej babci, jedynej bliskiej osoby.

Chciałabym napisać tu wiele, lecz niestety wszystko mi przychodzi do głowy na raz i szybko odchodzi...

Dałam ocenę 10, dawno takiego 'arcydzieła' nie oglądałam,

film daje sporo do myślenia.
Nie wyjadę już z facetem za granicę, czy na wycięczkę :)

Przeżywałam losy bohaterki, podczas seansu czułam to co ona - co świadczy, że tak świetnie nakręcony jest ten film.

Najgorsze jest to, że w takiej sytuacji jest wiele dziewczyn i kobiet, bardzo często 'kończą' o wiele gorzej..
Aż chciałoby się coś zrobić...

xxs2

współczuje jeśli u ciebie to co przydarzyło się Marlenie jest codziennością...

A może czegoś po prostu nie zrozumiałem? W końcu jestem mężczyzną:|

ocenił(a) film na 10
Pawian

Hmm.. po 1st to nie była Marlena.
Nigdy nie słyszałeś o takich przypadkach które zdarzają się codziennie?
Oczywiście nie wiemy o wszystkich, ale codziennie wywożą jakąś dziewczynę / jakieś dziewczyny za granicę i zmuszają do pracy jako Dziwka ;/

xxs2

bo to naiwne kobiety są,na jakim świecie one żyją ,myślą że za granicą dostaną dobrze płatną pracę ot tak?!Dziewczyny obudźcie się,świat to nie bajka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones