PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 573
oceny
6,8 10 1 16573
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

Was chyba poje..

ocenił(a) film na 7

...bało taki dobry film, a oczywiście nasze kochane TVP nadaje go o 23-55. Proszę TVP żeby zrozumiało że ludzie pracują/chodzą do szkoły i muszą wstawać o 6/7/8.

ocenił(a) film na 4
therion16_2

Ha! Pociesz się faktem,że to powtórka.Ja go oglądałem wczoraj...tfu! tzn. dzisiaj o 3.20 rano.

ocenił(a) film na 7
therion16_2

Albo o 4.30 :/ Też się wkurzyłam

ada1600

hrrrrr sa plusy z bezrobocia

ocenił(a) film na 7
therion16_2

proponuję zakupić dekoder z nagrywarką - wtedy to nie TV zarządza Twoim czasem, tylko ty zarządzasz TV ;)

basym

hmmm i tak niezle ze go puscili w publicznej

therion16_2

Myślę, że akurat w przypadku tego filmu mają pewne usprawiedliwienie, gdyż jest on dla widzów 18+ i musi być emitowany po 23:00.

Ponik_Kolny

Tvp niczego nie rozumie, każe tylko płacic abonament.A reszte ma w rzyci.Choc. w przypadku tego filmu rzeczywiście wiek warunkuje godzine nadawania.Ale to nie jest główny motyw. Bo są filmy od 12 lat puszczane po 11, dobre filmy. Za to tandetne seriale puszczają o 20, chyba wszyscy wiedzą że jest to komercja,paskudna masowośc.

skyfighter

Oczywiście, że tak i to jest bardzo wkurzając, dlatego napisałam "AKURAT".

ocenił(a) film na 10
therion16_2

Nie tylko tvp ma takie godziny.Inne stacje mają podobnie.Ja już od dawna mam dekoder z nagrywarką i jest to jedyny sposób,żeby nie przeoczyć nocnych hitów filmowych...

użytkownik usunięty
therion16_2

Mi to akurat nie przeszkadza. Z natury jestem nocnym Markiem i gdy inni domownicy zasną, lubię w skupieniu obejrzeć coś dobrego- czy to dokument czy film fabularny.
Ostatecznie zawsze można to odespać po pracy, na takiej ''Modzie na sukces''. ;)
Pozdrawiam:)

therion16_2

Ech.. czyli była powtórka. Ale tak późno... ostatnio i zarazem pierwszy raz ten film oglądałem 24 Lipca 2009r. Mam nadzieję, że będę miał okazje obejrzeć ten film jeszcze o tak dogodnej porze jak wtedy:P

lukinrema

Codziennie muszę wstawać przed 7 więc żadnych filmów emitowanych w późnych godzinach nie oglądam. Muszę spać PRZYNAJMNIEJ 8 godzin,bo jeśli śpię mniej,dostaję zawrotów głowy,raz nawet straciłem przytomność. Dlatego filmy,tylko na DVD lub na PC ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones