PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 564
oceny
6,8 10 1 16564
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

Kto zatwierdził "Masz na imię Justyna"?
Polski tytuł brzmi "Masz na imię Justine", więc proszę kogokolwiek aby to sprostował, bo aktualnie to brzmi komicznie.

mormonau

Aby dodać inny tytuł trzeba podać jakieś źródło np. stronę z telegazety, gdzie widnieje takowy tytuł. Więc podejrzewam, że jednak gdzieś użyto "Masz na imię Justyna" ponieważ inaczej (raczej) nikt by tego nie zaakceptował. Ale mogę się mylić, zwłaszcza, że widziałam, że ktoś zgłosił ten tytuł do poprawki.

Ania20212

zawsze spotykałem sie z "Masz na imię Justine", w filmie używają imienia "Justine", nie "Justyna".
co więcej, wcześniej ten tytuł na filmwebie również brzmiał "Masz na imię Justine"...

ocenił(a) film na 10
mormonau

Po mojej interwencji tytuł został zmieniony.
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Prosz%C4%99+o+zmienienie+tytu%C5%8 2u+filmu+na+oryginalny.,2683188

Znawca kina

DZIĘKUJĘ!

ocenił(a) film na 10
mormonau

Nie ma za co.Zrobiłem to również dla siebie.Film oceniłem 10/10 dlatego jest on widoczny na mojej głównej stronie i jak patrzyłem na ten tytuł codziennie to zaczął kłuć mnie w oczy.

Znawca kina

mnie też się podobał,chociaż wstrząsający.

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

Wreszcie!:)

Dzięci ci, o wielki "ktosiu"!

Nie wie, kto zmienił - odmienił ten tytuł na prawdziwy, ale... aż mi ulżyło:)

Jak pewnego razu zobaczyłem "...Justyna" to zacząłem się prawie skrobać po głowie, CO TO za film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones