PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 573
oceny
6,8 10 1 16573
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

Może mi ktoś powiedzieć jak skończył się ten film... oglądałam do momentu kiedy już Artur sprzedał Mariolę... interesuje mnie finał...

ocenił(a) film na 8
elfik10

Może jeszcze warto dodać, że pod koniec pchnęla Artura nożem, za co przekiblowala 3 lata wlasnie.

ocenił(a) film na 5
elfik10

dzięki =D

ocenił(a) film na 10
elfik10

Dodam jeszcze, że zanim wróciła do domu uciekła z Niko, jednym człowiekiem tego alfonsa któremu została sprzedaa przez swojego kochasia. 'przyjął ich inny alfons , w zamian za ochronę babci.
I tak Mariola z Niko zamieszkali w apartamencie, przychodzili do Justine KLIENC"I, a niko został jej alfonsem. Nie trwało to długo, bo nagle zjawił sie jej ten polski kochaś, (maciek się chyba nazywał;), więc zbił Niko, powiedział swej 'byłej' że babcia zmarła (na serce o ile sie nie myle) potem Mariolka pchnęła go nożem, przyjechała policja, trafiła do więzenia, po trzech latach wyszła i film kończy się na tym, jak Mariola biega po plaży ze swymi dwoma przyjaciółkami które wyszły za mąż ;)

ocenił(a) film na 10
elfik10

Dodam jeszcze, że zanim wróciła do domu uciekła z Niko, jednym człowiekiem tego alfonsa któremu została sprzedaa przez swojego kochasia. 'przyjął ich inny alfons , w zamian za ochronę babci.
I tak Mariola z Niko zamieszkali w apartamencie, przychodzili do Justine KLIENC"I, a niko został jej alfonsem. Nie trwało to długo, bo nagle zjawił sie jej ten polski kochaś, (maciek się chyba nazywał;), więc zbił Niko, powiedział swej 'byłej' że babcia zmarła (na serce o ile sie nie myle) potem Mariolka pchnęła go nożem, przyjechała policja, trafiła do więzenia, po trzech latach wyszła i film kończy się na tym, jak Mariola biega po plaży ze swymi dwoma przyjaciółkami które wyszły za mąż ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones