PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 573
oceny
6,8 10 1 16573
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

Anna Cieślak....

ocenił(a) film na 6

Film ogólnie dobry ale widziałam lepsze o tej samej tematyce. Poza tym strasznie drażni
mnie gra aktorska Anna Cieślak .... mnie ona w ogóle nie przekonuje w tej roli ;/

ocenił(a) film na 8
Aldane

Biedactwo

ocenił(a) film na 10
Aldane

Wg mnie zagrała świetnie.Nie przepadam za polskimi filmami w tym przypadku właśnie cos mnie tknęło by własnie sprawdzic jak Anna Cieslak gra .Tak jak i film ,tak i gra Ani jest rewelacyjna!!!

ocenił(a) film na 2
Aldane

ZGADZAM SIĘ byłam bardzo pozytywnie nastawiona do filmu, od dłuższego czasu chciałam go obejrzeć a kiedy już obejrzałam przeżyłam wielkie rozczarowanie! film byłby świetny, mocny ale niestety-Anna Cieślak.

Aldane

ona jest okropna i paskudna tez mi sie nie podobala;/ bleee

ocenił(a) film na 10
Aldane

możesz podać tytuły tych lepszych według Ciebie filmów bo mnie ta tematyka interesuje,może znasz coś czego nie widziałem

ocenił(a) film na 4
Znawca kina

Human Trafficking. O niebo lepszy od naszej rodzimej produkcji.

ocenił(a) film na 10
Wizna

oglądałem i oceniam 8/10

użytkownik usunięty
Wizna

Gorszy., choć również wart uwagi.

użytkownik usunięty
Znawca kina

Jesli Cię interesuje ta tematyka, obejrzyj:
''Sex traffic''
''Lilja-4ever''
''Handel''
''Niewygodna prawda''
i koniecznie znakomity serial ''Matrioshki''

ocenił(a) film na 3
Aldane

Trafiłaś w sedno. Nie wiedziałam jak nazwać moje odczucia względem Anny Cieślak, ale to, że mnie drażni, to najlepsze określenie. Mam wrażenie, że Anna napatrzała się na grę "aktorską" amatorskich teatrów, teatrzyków, gdzie kobiety maltretowane/oszalałe/na skraju załamania nerwowego czy prostytutki właśnie, są grane na tę samą modłę.
Cały czas to samo - wzrok niby wbity w jeden punkt, nieobecny, wyraz twarzy przewidywalny. Drażni mnie scena, gdy Anna przez 5 minut krzyczy "Help".
Reszta to pewnie wina reżysera/scenarzysty, bo gesty jak rozmazanie sobie makijażu po całej twarzy, teksty do oprawcy "jesteś dobry człowiekiem gdzieś głęboko".

Ugh!

ocenił(a) film na 9
mysiaaa1990

Hmm... a myślisz, jak zachowywała by się kobieta w takiej sytuacji? jesteś w stanie to sobie wyobrazić? wiesz co robi z człowiekiem tak silny stres? Zagrała byś lepiej niż Anna Cieślak?

Dlaczego potraficie tylko krytykować?

Najlepiej jest obejrzeć film i wypunktować "to mi się nie podobało, to, to i to". Większość tak naprawdę nie wie na czym polega i jak ciężką robotą jest nakręcenie filmu, a co dopiero o tak trudnej tematyce.

ocenił(a) film na 3
gringler

Nikt Drogi/a Gringler nie mówi, że mam zamiar grać czy udowadniać komuś, że można było zagrać to lepiej. Chyba, że gdzieś tak napisałam? Aczkolwiek wiem z reguły co mówię/piszę, więc nigdzie nie zostało nic takiego powiedziane.
Ocena filmu jest subiektywna, subiektywnie też oceniam grę Anny Cieślak, która do mnie nie przemówiła. O reakcje do przewidzenia - jakim cudem można to przewidzieć? Nie da się. Ile osób tyle reakcji, Anna pokazała w filmie jaka byłaby jej reakcja.

Poza tym - wątek dotyczy gry Anny Cieślak a nie trudów z jakimi trzeba się zmagać przy nagrywaniu filmów.

użytkownik usunięty
Aldane

Moim zdaniem wypadła bardzo dobrze, a sam film- jeden z lepszych w tym temacie.

ocenił(a) film na 8
Aldane

a według mnie zagrała przekonująco i nie o to chodzi by grać Szekspirem ale by być wiarygodną i to się jej udało.

ocenił(a) film na 6
Aldane

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones