PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125986}
6,8 16 572
oceny
6,8 10 1 16572
4,2 4
oceny krytyków
Masz na imię Justine
powrót do forum filmu Masz na imię Justine

24 Lipca w tvp2 !!!

ocenił(a) film na 9

Film dzisiaj leci na tvp2 - osobiście jestem w szoku że w końcu coś ciekawego puszczają :)))

ocenił(a) film na 7
mushanga

Kilka miesięcy temu również trafił się w TVP2, tyle że ~1 w nocy. W każdym razie nie narzekałem, bo wcześniej w Jedynce był "Kierowca dla Wiery", a więc całkiem przyjemny seans piątkowy.

ocenił(a) film na 8
inabstracto

ja jestem strasznie zażenowana tym, ze dobre kino(szczegolnie na tvp2) grane jest po 23, a od 20 leca jakies totalne brednie.
Zastanawiam sie czy telewizja polska puszcza te filmy tak pozno poniewaz nasi rodacy sa tak malo inteligentni i nie ogarnieci, ze nie chce im sie myslec ?

ale naszczescie mam wakacje, moge zmienic tryb zycia z 'imiemy spac z kurami' na 'nacnych markow' i ponadrabiac zaleglosci.

pozdrawiam myslacych i wymagajacych ludzi :)

ocenił(a) film na 6
persepolis9

Dobrych filmów nigdy nie będą puszczać o 20.00, bo są trudne, wymagają myślenia. Często też mają wysokie ograniczenia wiekowe (np. "Masz na imię Justine", chyba nie wymagasz, aby tego typu obrazy były nadawane przed 23.00?) A taki przeciętny Kowalski, po całym dniu pracy woli usiąść sobie wieczorem przed telewizorem, z piwkiem w ręku i się pośmiać albo pooglądać jakąś prymitywną strzelankę. I słusznie, bo większość ludzi jednak haruje i nie oburzam się, że zamiast zagłębiać się w psychologię bohaterów, wolą się po prostu rozerwać.
Gusta mas są wyrocznią, gdyby puszczali ambitne kino w najlepszym paśmie czasowym (20.00-23.00) oglądalność mieliby trzy razy mniejszą. A co za tym idzie zyski z reklam żadne. Poza tym, w przypadku "MNIJ" nie było jeszcze tak źle z tą godziną. Bywało, że lepsze filmy puszczali w środku nocy ;]

Aha, polecam kanał TVP Kultura - dla tych, którzy lubią ambitne kino o 20.00 albo nawet wcześniej :)

persepolis9

Mi nie przeszkadza jeżeli filmy w wekekend są późno bo i tak idę spać ok.02.00 - 02.30. I ostatnia pora z 23.25 była dobra. Czekam na powtórkę... ciekawe kiedy będzie??:)) 9/10

lukinrema

W te lato nie doczekałem się powtórki, poczekam jeszcze, może bedzie w weekend w nocy;)

ocenił(a) film na 8
lukinrema

Jak napisał przedmowca, tfu, "przedpiszca" (wystarczyło popatrzeć na wpis wyżej!) - "zawsze możecie go zobaczyć na you tube".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones